MAYOR GROUP  www.mayorgroup.com 

We would love to hear from you !  Thank you for your comments and suggestions at MAYOR GROUP forum

MAYOR GROUP general forum
Start a New Topic 
Author
Comment
MAYOR’dan Google SketchUp ve DoubleCAD

MAYOR’dan Google SketchUp ve DoubleCAD

1989 yılından beri DesignCAD ve TurboCAD bilgisayar destekli tasarım ürün gruplarının Türkiye distribütörü olan MAYOR iki ürünü daha Türkiye’de pazarlamaya başlıyor.

Ocak 2010 da Washington DC ‘de imzalanan anlaşmalardan sonra Google SketchUp ve DoubleCAD programlarının satışlarına başlayan MAYOR, Google SketchUp ile akademik kuruluşlar ve yerel yönetimler ağırlıklı, DoubleCAD ile profesyonel şahıs ve firmalar odaklı hizmet veriyor.

Google SketchUp mimarlık, iç mimarlık, şehir ve bölge planlama, peyzaj mimarlığı ve genel ön tasarım amaçlı olarak, DoubleCAD ise bütün teknik tasarım alanlarında kullanılıyor. DoubleCAD komutları ve genel yapılandırılması açısından AutoCAD eşdeğeri olarak tanımlanıyor.

Google SketchUp programının temel sürümü ücretsiz olarak www.mayorgroup.com web sitesinden temin edilebiliyor. Program Google Earth ve TurboCAD kulanılabiliyor. Google SketchUp ile Google Earth için pratik modellem yöntemi videosu www.youtube.com/MAYORGROUP dan izlenebiliyor.

DoubleCAD programının da temel sürümü yine ücretsiz olarak www.mayorgroup.cpm web sitesinden temin edilebiliyor. Program AutoCAD, TurboCAD ve DesignCAD ile haberleşebiliyor.