MAYOR GROUP  www.mayorgroup.com 

We would love to hear from you !  Thank you for your comments and suggestions at MAYOR GROUP forum

MAYOR GROUP general forum
Start a New Topic 
Author
Comment
MAYOR'dan yeni DesignCAD 2018 !

MAYOR’dan DesignCAD 3D MAX 2018

MAYOR DesignCAD 3D MAX'i güncelleştiren komple 2 ve 3 boyutlu tasarım programı 3D MAX 2018 sürümünü piyasaya verdi. Programın 32 ve 64 bitlik iki ayrı alternatif paketi bulunuyor. Öncelikle tavsiye edilen 64 bitlik program yeni donanımlarla yüksek performans gösteriyor.

DesignCAD öncelikle makina, inşaat ve harita mühendisleri, mimarlar, her çeşit parça üreticileri ile değişik konularda çalışan tasarımcılar tarafından kullanılıyor. Programın yeni sürümü bir önceki sürüm gibi özellikle laptop kullanıcıları için pratik ve hızlı çözümler sunuyor.

DesignCAD 38 senedir karmaşık tasarım problemlerine pratik metodlarla kolay ve hızlı çözümler getiriyor. Kolay kullanılan 2 boyutlu çizim özellikleri, gelişmiş katı modelleme özellikleri, NURBS eğrisel yüzeyleri, ileri tarama, doku ve gölgeleme özellikleri, AutoCAD 2018 ve diğer çizim formatları ile haberleşme, direk tarayıcı desteği vs. gibi CAD piyasasında aranan ve istenen özelikleri bir arada topluyor. Yeni sürümde katı modelleme sürecinde yapılan hataların ve/veya eksiklerin otomatik olarak belirlenmesi dikkat çeken özellikler arasında bulunuyor.

DesignCAD 3D MAX 2018 kullanıcıların alışageldiği DesignCAD kolaylıklarına yenilerini ekliyor. Programda yeni fotoğraf işleme ve animasyon özellikleri bulunuyor. Program ile gelen yüzey/malzeme dokuları dışında fotoğraf görüntüleri yüzey kaplama amacı ile kullanılabiliyor.
Import/export seçenekleri arasında AutoCAD 2018 DWG/DXF desteği ve SketchUp (.SKP) ile haberleşme de bulunuyor. Program sembol kütüphanesine yeni eklenen üç boyutlu elemanlar ile zenginleştiriliyor.
Yeni özellikler DesignCAD 3D MAX 2018'e en yeni işlemciler ve Windows 10 özelliklerini tam verimle kullanma imkanı veriyor.

Beta test kullanıcılarımizdan gelen yorumlar ;
“ 20 yılı aşkın süredir profesyonel olarak kullandığımız DesignCAD üç boyutlu tasarımlar için en kolay, en pratik ve en verimli program olmaya devam ediyor. ” Miloslav Straka, Genel Müdür, New World Graphics, New York .
“ Yeni bir CAD kullanıcısı olarak aslında bana çok karmaşık gelen birçok çizim programı denedim. DesignCAD’i yükledikten sonra ise kolaylığı karşısında hayrete düştüm. İlk kulanışımda 30 dakika içinde tasarımımı tamalayabildim. “ Charlene Lenk

Detaylı bilgi DesignCAD ve TurboCAD’in Türkiye Temsilcisi MAYOR’dan sales@mayornet.com adresinden temin edilebilir.

MAYOR GROUP, www.mayorgroup.com